Cashier-Cage job – Marriott International, Inc – San Juan, PR

Cashier-Cage

Marriott International, Inc

4,648 reviews


San Juan, PR

Portfolio značek Marriott International zahrnuje značky JW Marriott a Marriott Hotels.

Marriott Hotels
, mezinárodní primární značka Marriott s více než 500 provozy po celém světě, pěstuje umění pohostinství, které umožňuje našim hostům cestovat příjemně. Jako zaměstnanci hotelu Marriott budete přispívat ke splnění tohoto slibu poskytováním špičkové nabídky, rafinovaného stylu a skvěle zpracovaných detailů. Díky vaším dovednostem a představivosti společně inovujeme a od základu znovu vybudujeme budoucnost cestování.

JW Marriott
je součástí luxusního portfolia Marriott International a sestává z více než 70 krásných domů ve významných městech a populárních turistických destinacích po celém světě. Naši zaměstnanci poskytují vysoce kvalitní služby s lidskou tváří v atmosféře pohodlí a luxusu, která kultivuje zážitky přinášející naplnění – pro naše zaměstnance i hosty.

Kvalifikace

Marriott International je zaměstnavatel, který poskytuje rovné příležitosti, zaměstnává rozmanité pracovníky a vytváří firemní kulturu otevřenou všem. Společnost Marriott International nediskriminuje žádné skupiny osob, které federální, státní nebo místní zákony klasifikují jako postižené, veterány nebo jinak ohrožené.

4,648 reviews

Marriott International, Inc., is a leading lodging and hospitality company that develops, operates, and franchises hotels, corporate housing…

About secureteam

secureteam
A Computer Programmer whose articles got mentions from the likes of The New York Times, Kissmetrics and AllTopStories. He writes articles, novels and poems; spends most of his time reading everything he could get his hands on. He is currently pursuing his Masters from The University of Illinois and holds a Bachelors in Electronics Engineering from the University of California. He is a programmer, a motivational writer and speaker.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *